Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nr 1 :

 

Biolog:

 

Ten bug jest dosyć prosty, więc:

Oddajecie coś do Questa(zadania), np. zęba, w tym momencie kiedy biolog zaakceptuje przedmiot, albo nie zaakceptuje, tradujecie (dajecie) go komuś, i dajecie mu znowu...

 

Takie proste, a tyle można zyskać :).

 

Nr 2 :

 

Jak zdobyć dużo Yang:

 

Jak wiadomo Yang to podstawa, teraz przedstawię wam poradnik, jak szybko zarobić:

 

1.Tworzymy nową postać i do 10 lvl dajemy w siłę i silne ciało.

2.Kupujemy całe EQ na +9 (musi troszkę włożyć Yang...).

3.Idziemy do Łatwego lochu małp.

4.I teraz tak od 5min do 10min będzie nam wypadał medal konny.

5.Jako, że jest duże zapotrzebowanie na medale konne, to najlepsza cena to 100k.

 

Zarobek:

W najlepszym wypadku: 5min = 1 medal konny = 100k, czyli 1h to 12 medali = 1,2kk.

W najgorszym wypadku: 10min = 1medal konny = 100k, czyli 1h to 6 medali = 600k.

 

To tyle ;).

 

Nr 3 :

 

Jak się targować:

 

O to tajniki targowania się:

 

1.Mówienie, że nie mamy tyle pieniędzy.

2.O tym, że gdzie indziej widziałeś taniej.

3.Mów, że wrócisz po to, ale jak stanieje...

4.Rezygnacja z zakupy w ostatniej chwili.

5.Jak jesteśmy z kimś, np. z kolegą, to żeby też mówił, że ten przedmiot nie jest tyle wart.

6.Zawsze targujmy się do przodu i pokazujmy, jakby nam zależało.

 

Jeżeli się zastosujesz do powyższych porad, urwiesz nawet cenę o 40% ! warto się targować

 

 

Nr 4 :

 

 

FMS i RIB, gdzie szukać:

 

FMS i RIB, to najbardziej pożądane bronie, więc najlepiej się na nich zarabia...

 

Więc:

FMS - ang.Full Moon Sword - Miecz Pełni Księżyca.

RIB - ang.Red Iron Blade - Miecz z Czerwonej Stali.

 

FMS wypada z:

Best. Maniak

Best. Łucznik

Best. Kapitan

 

RIB wypada z:

Ezot. Wojownik

 

Szanse, aby zdobyć RIB, albo FMS to 0,01%, czyli przy zabiciu ok. 10 tysięcy potworów, wyleci nam RIB, albo FMS (oczywiście +/- 5k potworów).

 

 

Nr 5 :

 

 

Kopiowanie itemów, bez programu:

 

Jest to dosyć skomplikowany sposób, ale działa w 99%, więc najlepiej kopiować tylko lepsze przedmioty.

1.Potrzebujemy trzy postaci...

2.Wszystkie muszą być zalogowane np. na CH1.

3.Więc będę tak nazywał postaci P1, P2, P3, czyli:

P1 - Postać pierwsza.

P2 - Postać druga.

P3 - Postać trzecia.

4.P1 ma przedmiot który chcemy skopiować.

5.Dajemy handel między P2, ale nie akceptujemy.

6.P3 stara się podłączyć pod handel, a P1 się wylogowywuje i loguje się na CH2.

7.Gdzie P3 blokuje dostęp, a P2 przed wylogowaniem P1 akceptuje(blokowanie P3 polega, na dawaniu ciągle jakiegoś zaproszenia, obojętnie do czego...).

8.I teraz postać P2, trzeba wyłączyć na wydrę (CTRL+ALT+DELETE i wyłaczamy Metin2).

9.Postać P1 też wyłącza Metina.

10.No i mam jakiś przedmiocik, razy dwa. 11.Logujemy się tak P1-CH1, P2-CH2, jak się zalogujemy na tym samym CH, przedmiot zniknie, więc musimy go jak najszybciej sprzedać, to komuś innemu zniknie.

 

Nr : 6

 

O Gildii:

 

Więc tak:

 

- Gildię możemy założyć od 40lvl.

- Gdy posiadamy już 40 lvl, wybieramy się do strażnika wsi, klikamy na niego i wybieramy "Załóż Gildię".

- Pamiętaj, że zakładając własną gildię nie możemy należeć do innej.

- Gdy juz wybraliśmy nazwę gildii i została ona założona staramy się o członków. Powinni być oni wybierani przechodząc selekcje lvl i klasową. Wybieramy graczy z najwyższym lvl oraz co najmniej 2 wojów, 2 sury, 2ninje, 2 szamanów, oczywiście klasy powinny ćwiczyć dwa rożne kierunki budowy np Ninja Dagger i Archer. Gdy już do naszej grupy przyłączyły się te klasy inwestujemy w wojów body i mental( wojownicy przydatni są bardzo do wojny gildii) oczywiście inne klasy także są bardzo przydatne ale moim zdaniem wojownicy to najlepszy wybór.

- Teraz czas na poproszenie swoich członków o inwestowanie w naszą gildie. Doświadczenia oraz yang które będą niezbędne do rozwoju gildii. Można w czasie naboru określić że zapis do gildii kosztuje 100k yang i 2% doświadczenia ale to już tylko decyzja założyciela.

 

Kilka porad, które pomogą Ci poprowadzić własną gildię, pamiętaj, żeby być odpowiedzialnym za gildię, bo inaczej się rozpadnie...

 

I to na tyle :)

 

 

PS : Te poradniki są stworzone przez G-Metin ! Ja je tylko udostępniam bo są płatne :)

 

 

Pozdrawiam ;)

1390144171-U592769.png


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...